מחלקת שירות ביואנליטיקס

ביואנליטיקס מוסמכת כמעבדת כיול מוסמכת לתקן ISO/IEC 17025:2017, שמעבר לסטנדרט מקצועי גבוה, דורש גם את המחויבות שלנו לשירות מיטבי.

מחלקת השירות של ביואנליטיקס היא המחלקה הגדולה בחברה וכוללת תתי מחלקות – מעבדת כיול הפיפטורים (ביואנליטיקס ידועה במעבדת כיול הפיפטורים שלה), מעבדת כיול בירטות (של טיטרטורים), מעבדת כיול כללית (מדי חום , מדי PH, מוליכות וכו') ומעבדת תיקונים למכשירים השונים.

בנוסף למעבדות השונות, חלק משמעותי מהשירות שמספקת ביואנליטיקס הוא באתרי הלקוחות. תוכלו למצוא את מהנדסי השירות שלנו בכל רחבי הארץ, מספקים שירות כיולים איכותי ואמין אצל הלקוחות, על מנת לאפשר ללקוחות החברה לעבוד באופן שוטף ורציף, עם מכשירים מכוילים היטב.

מהנדסי השירות שלנו עוברים הכשרות מקיפות וייעודיות, כל אחד בתחומו. ההתמקצעות היסודית מסייעת למהנדסים לספק שירות יעיל ומהיר יותר.

לא רק כיולים – מהנדסי השירות והאפליקציה שלנו מטפלים באופן מלא במערכות החברה המותקנות ברחבי הארץ, גם ברמה הטכנית וגם ברמה האפליקטיבית בתמיכה שוטפת ופיתוח שיטות.

פעילות מחלקת השירות שלנו נועדה למטרה אחת – לאפשר לך, הלקוח, להתמקד בעבודתך בראש שקט. אנו נדאג לשאר.

על הפאזל המורכב של מחלקת השירות והכיולים שלנו, אחראיות דינה אורלי ומעיין. הן מרכזות את פניות הלקוחות, אחראיות על תיאום השירות מול הלקוחות ומנהלות את לוח הזמנים של כל מהנדסי השירות שלנו.

מעיין אחראית על הכיולים המבוצעים במעבדת ביואנליטיקס – ומארגנת את צוות המעבדה בכל פעילויות השירות שלנו מול לקוחותינו הרבים, והיא זו שתטפל גם בפניה שלך לכיול פיפטורים, בירטות ועוד.

הטלפון הישיר שלה הוא: 058-4249556

הטלפון שלה במשרד: 072-2429555

אורלי מתאמת את עבודות החוץ של צוות השירות השלנו – במעבדות הלקוח.

היא מתאמת את לוח שירות החוץ ואחראית על פניות הלקוחות בנושא.

הטלפון הישיר שלה: 058-4249557